“Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми DOBRE 2018р.

02/04/2018

Продовження проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми DOBRE 2018р., який реалізовуватиметься протягом року у трьох Харківських громадах.
Компонент – активізація молоді та підвищення інституційної спроможності молодіжних рад і організацій в ОТГ.
Протягом трьох днів команда “Поруч” працювала над концепцією молодіжної роботи у Мереф’янській, Саросалтівській та Роганькій громадах.
Метою фасилітаційної зустрічі була розробка, обговорення та прийняття Концепції молодіжної роботи в громаді.
Тренерами виступили:
Владислав Яцук – заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, тренер державної програми «Молодіжний працівник», тренер-експерт ВГО «Поруч».
Віра Усик – к.е.н., доцент, докторант кафедри макроекономіки та державного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», тренер-експерт ВГО «Поруч».
Відповідно до програми зустрічі з учасниками була розглянута Стратегія молодіжної політики в Україні та Концепція державної програми до 2020 року.
Серед іншого, розглядали аспекти у процесі запровадження нової моделі реалізації Молодіжної політики та ефективні шляхи реалізації на рівні громад та обговорювали модель реалізації Молодіжної політики на рівні міської/селищної/сільської об’єднаної територіальної громади.
Також вирішили, що спільно з активними молодіжними працівниками громади буде розроблено Концепцію Молодіжної роботи в ОТГ, за яку голосуватимуть місцеві депутати у наступному місяці.
Керівник проету – Олександр Потій, експерт ВГО «Поруч», д.т.н., професор кафедри безпеки інформаційних технологій Харківського національного університету ім.В.Каразіна, заступник головного конструктора АТ «Інститут інформаційних технологій». Проводить активну громадську роботу у сфері інформаційної та кібербезпеки держави, електронного врядування, електронної ідентифікації. Заступник голови науково-експертної ради з питань розвитку інфраструктури відкритих ключів України при Міністерстві юстиції України.
Керівник напрямку роботи з активізації молоді – Марія Тищенко, виконавча директорка ВГО «Поруч», к.е.н., доцент КНЕУ ім.В.Гетьмана, експертка міжнародної організації міграції (ООН).
Під час роботи з молоддю як приклад молодої лідерки працюватиме адміністративна директорка ВГО «Поруч», членькиня Молодіжної консультативної групи ООН Христина Гиренко, котра надає допомогу за своїм власним досвідом роботи та консультує молодших жителів ОТГ.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт