За співорганізації ГО “Поруч” відбудеться ІІІ всеукраїнський ОНЛАЙН бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «стратегія фірми-2016»

29/12/2015

З 15 лютого по 9 квітня 2016 року за ініціативи і підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, «Компанії Інтелектуальних Технологій» (КІНТ), «Кока-Кола Беверіджиз Україна», KPMG буде проведено ІІІ Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми 2016», географія якого охопить усі регіони України. У ньому зможуть взяти участь старшокласники ЗНЗ та студенти молодших курсів ВНЗ І-ІІ р.а. віком до 17 років.

Метою цього турніру є виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду. Для його проведення використовується ділова гра – бізнес-симуляція ViAL+. Вона дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Під час турніру в управління йому дається віртуальна фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

Промокампанія та підготовчий етап турніру, що включає в себе онлайн-реєстрацію, триватимуть до 13.02.2016 р. З 15.02 до 17.02 – навчальний етап (3 раунди симуляції), у 17-ти раундах онлайн з 18.02 до 05.03  визначиться 90 півфіналістів, які боротимуться за 20-ку фіналістів у 24 онлайн-раундах (з 09.03 до 27.03). Фінал проходитиме з 29.03 до 06.04 он-лайн і 8-9.04 в очному форматі у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Зареєструватися для участі в турнірі можна на сайті kint.com.ua в розділі  «Стратегія фірми» після 16 жовтня 2015 року.

Реєстрація є безкоштовною.

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2016c/blog

Група події в «Контакті»: vk.com/strategyfirm

 

Телефон організатора: 097-224-29-21 (Паздрій Віталій Ярославович, генеральний директор КІНТ, викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ).

 

 

 

Рис. 1. Загальна схема ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2016”

 

Рис. 2. Деталізована схема ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2016”

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт