Інтеграційний Українсько-Польський табір соціального підприємництва у Гданську

20/11/2016
DSC_0298Команда активістів Всеукраїнської громадської організації «Поруч» на період з 6 по 13 листопада вирушила на берег Балтійського моря, в місто Гданськ (Поморське воєводство, Республіка Польща), де відбувся спільний українсько-польський проект – Інтеграційний табір соціального підприємництва.

Даний проект було реалізовано Fundacja IRSE за партнерства ВГО «Поруч» у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща. 

Метою реалізації даного проекту було поглиблення знань учасників з теми соціального підприємництва як засобу розв’язання соціальних проблем їх громад, міжкультурна інтеграція української та польської молоді, стимулювання їх до реалізації спільних соціальних проектів.

Насичене семиденне навчання включало в себе різні методики та вправи, побудовані на принципах неформальної освіти. Учасники стали справжньою сильною командою після вправ на team-building, визначали основні соціальні проблеми, цільові групи та наслідки в Польщі та Україні, порівняли особливості функціонування соціальних підприємств в обох країнах, вивчили правове та податкове поле діяльності, склали свій ідеальний образ соціального підприємця

Окрім цього, активна молодь з Польщі та України відвідала працюючі соціальні підприємства в Гданську – кооператив “Sо Stay Hotel” та “Спільниця”, щоб краще ознайомитися з практичними аспектами діяльності соціального бізнесу.

Основним результатом табору стало написання бізнес-планів власних соціальних підприємств, створених у інтернаціональних групах, який враховує мету, місію та завдання підприємства, цільові групи, опис продукту чи послуги, компетентні переваги, маркетинговий план, а також проведення SWOT-аналізу власного підприємства.

Учасники також мали змогу ознайомити друзів з іншої країни з особливостями національної культури та традицій, під час українського та польського культурних вечорів. Так, українською командою було проведено майстер-клас з народних танців, співання українських пісень, інтелектуальну вікторину, яка мала на меті поглибити знання польскої молоді про Україну. 

В останній день табору, учасники спільними зусиллями уклали брошуру, в якій відобразили основні результати тижневої роботи:

[/su_document]

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт