IV Конгрес юних посланців миру

25/09/2017

Експертка ВГО “Поруч” Оксана Мельник прийняла участь в IV Конгресі юних посланців миру, де було презентовано проекти організації, що сприяють розбудові та мирній взаємодії громад Донбасу.

Генеральна Асамблея ООН в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.


Саме 21 вересня 2017 року проводився IV Конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир». Конгрес було проведено з ініціативи спеціалізованої школи №85 міста Києва та шкіл-учасниць проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, за підтримки Федерації всесвітнього миру, Федерації молоді за мир, Міністерства освіти і науки України, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

В Конгресі взяли діти та педагоги з 30 шкіл міста Києва, які є учасниками громадського руху «Діти – посли миру», представники державних установ та громадських організацій, київські освітяни та гості.

Конгрес пройшов під гаслом «Разом заради миру: повага безпека і гідність для всіх». Діти представили звіти про свою діяльність та миротворні проекти, які вони впроваджували у своїх навчальних закладах протягом 2016-2017 навчального року.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт