Конференція «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку»

01/03/2017
17016507_1921374434765060_644056240_oПро механізми взаємодії громадських організацій та органів місцевого самоврядування йшлося під час Національної конференції «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку», що проходила 27-28 лютого у Києві. Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) є організатором заходу.
«Ми послухали виступи представників громадських організацій, агенцій, комунальних підприємств та установ, що займаються розвитком  територіальних громад. Узагальнюючи те, що ми почули, впевнений, що на старті найкращою формою співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування є саме комунальні установи», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

У конференції взяли участь близько 20017015081_1921374451431725_1716403333_o представників інституцій, діяльність яких спрямована на розвиток територіальних громад  –громадських організацій, комунальних установ, інших, представники ЗМІ. Також представлені міжнародні донорські організації, які реалізують проекти у сфері розвитку громад. Тищенко Марія – виконавчий директор ВГО «Поруч» взяла участь у панельній дискусії щодо питань секторальної реформи, підходів до вибору інструментів місцевого економічного розвитку,
28 лютого продовжився другий день роботи Національної конференції з питань місцевого економічного розвитку. «Представники громадських організацій розкажуть про те, як вони працюють у громадах, які проекти впроваджують, який є ефект», – зазначив на початку засідання аналітик з питань місцевого економічного розвитку АМУ Ігор Пітцик.

В рамках Конференції відбувся ярмарок міжнародних проектів «Можливості  для розвитку територіальних громад». Зокрема, представники проектів USAID ПУЛЬС, «Громадяни в дії», ДОБРЕ, “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи-ІІ”, Канадського фонду місцевих ініціатив та Міжнародного республіканського інституту розповіли про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, неурядовими та громадськими організаціями, озвучили умови фінансування проектів розвитку та ознайомили учасників з правилами подання заявок на конкурси.
 Більш детально на сайті https://www.auc.org.ua/
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт