Координатор освітніх проектів ГО «Поруч» представляв ГО «Поруч» в Нідерландах

24/11/2015

З 14 по 21 листопада 2015 р. д.е.н., проф. кафедри економічної теорії ТНЕУ Длугопольський О.В., координатор освітніх проектів ГО «Поруч» прийняв участь у тренінгу, організованому у м. Гаага (Нідерланди) GHRD – Global Human Rights Defence за фінансової підтримки програми Erasmus+ «Mobility of youth workers».

Проект називався «Equality for all» і був пов’язаний із захистом прав людини на різних рівнях – локальному, національному і міжнародному. Понад 20 учасників із Азербайджану, Албанії, Вірменії, Естонії, Іспанії, Румунії та України обговорювали проблеми роботи громадських організацій, пошуку фондів та механізмів захисту прав людини у мирний та військовий час.

Протягом тижня для учасників проекту було проведено кілька тренінгів з краудфандингу, фандрайзингу, прочитано лекції провідними професорами Leiden University з дотримання прав людини в ЄС, проблем забезпечення рівного доступу до освітніх, медичних послуг різноманітним групам населення. У окремо виділений день було відвідано низку правозахисних організацій у Амстердамі, а також прослухано лекції щодо попередження насильства і дискримінації у школах та університетах.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12250009_10153098324106695_1249659538428378943_n

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт