Круглий стіл «Арт-терапія у сучасних умовах надання психосоціальної підтримки дітей з числа ВПО»

26/10/2016
20 жовтня 2016 року голова правління ВГО “Поруч” Олег Лащук та експерт Тетяна Матусевич прийняли участь в круглому столі «Арт-терапія у сучасних умовах надання психосоціальної підтримки дітей з числа ВПО», організованому факультетом соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Виступ Олега Лащука мав назву “Сакура” та був присвячений досвіду роботи ВГО “Поруч” в реалізації проекту МОМ за підтримки уряду Японії “Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі”. В обговоренні взяли участь представники центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді м.Києва, лідери громадських організацій, що займаються допомогою ВПО, практики арт-терапії, науковці, психологи, реабілітологи. За результатами круглого столу були напрацьовані напрями, форми та методи подальшої роботи державних та громадських організацій в наданні допомоги дітям з числа ВПО та залучення їх до життя приймаючих громад, а також презентовано Арт-центр соціально-психологічної реабілітації дітей ВПО “BARVA”.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт