Круглий стіл The World Cafe: Школа без конфліктів

14/07/2018

13 липня у Херсоні відбувся синергійний круглий стіл The World Cafe: Школа без конфліктів.
Ця подія зібрала активних вчителів, соціальних педагогів, психологів, представників громадських організацій, навчальних установ та органів місцевої влади.

Головна мета зібрання – це суспільне поширення шкільної медіації та введення її нових практик.
Медіація – це вид врегулювання конфліктів із залученням посередника (медіатора). Він допомагає аналізувати ситуацію і налагодити процес комунікації.

Протягом заходу відбувалась панельна дискусія на тему «Конфлікти у щколах та шляхи їх подолання. Шкільна медіація, як інструмент примирення. Місце медіації у сучасному українському суспільстві».
Відповідно до програми у другій частині заходу відбулася групова робота у форматі “Жива Книга”. У цьому форматі взяли участь 5 спікерів, серед яких була Христина Гиренко, адміністративна директорка ГО «ВГО «Поруч»», яка представляла досвід організації у впровадженні медіації.
Мета – сформулювати загальні рефлексії щодо застосування інструментів безконфліктного контактування.

Дякуємо організаторам Regional Development Office і Kinderhilfswerk ChaildFund. 🙌
Чекаємо наступну зутстріч The World Cafe у Миколаєві.

The World Cafe – Kherson

Синергійний круглий стіл The World Cafe: Школа без конфліктів у Херсоні. Як все було? До Вашої уваги відео з заходу. Нагадаємо, що головна мета зібрання – це суспільне поширення шкільної медіації та введення її нових практик.Під час групової роботи, адміністративна директорка Кристина Гиренко також поділилась досвідом впровадження медіації на прикладі Поруч у форматі живої книги.Дякуємо організаторам Regional Development Office і Kinderhilfswerk ChaildFund.🙌

Опубліковано Поруч Понеділок, 16 липня 2018 р.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт