Круглий стіл в рамках всеукраїнської ініціативи «Міста солідарності»

12/07/2017

5 липня 2017 року голова правління ВГО “Поруч” Олег Лащук взяв участь у відкритій дискусії щодо проблем та досягнень інтеграції переселенців у місцеві громади, організованій і проведеній Агентством ООН у справах біженців (UNHCR) спільно з владою Маріуполя в межах всеукраїнської ініціативи «Міста солідарності», яка відзначає свою першу річницю.

Саме Маріуполь першим в Україні отримав цю відзнаку за прихильністьі дух солідарності, які проявили керівництво та громада, прийнявши понад 100 тисяч переселенців від початку збройного конфлікту на сході країни.


Під час заходу Представник агентства ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу наголосив, що Маріуполь може бути прикладом вдалої реалізації проекту. А заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука відзначив, що сьогодні треба переводити розмову в русло допомоги громадам в цілому, а не окремо внутрішньо переміщеним особам.

Учасники круглого столу – представники місцевих органів влади, міжнародних донорських організацій та посольств – обговорили світовий досвід пошуку та впровадження довготривалих рішень, зокрема надання соціального житла для ВПО.

Представники місцевої влади Києва, Маріуполя, Слов‘янська, Херсона, Полтави та Вінниці поділились досвідом і представили стратегії місцевих громад для переходу від гуманітарного реагування до розвитку.

У своїх виступах представники муніципальних органів влади також представили інфраструктурні проекти, які допоможуть містам якнайлегше прийняти й інтегрувати переселенців без перевантаження соціальної інфраструктури.

Участь в обговоренні взяли й посли Європейських країн, міжнародні експерти з питань відновлення та будівництва житла з Балкан та Грузії.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт