Круглий стіл «Внутрішня міграція в Україні: чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського єднання»

12/02/2017

 

папвЕксперти ВГО «Поруч» Скитьова Ганна та Тищенко Марія підготували результати дослідження  щодо стабілізації громад із значною часткою ВПО на пост-конфліктній території Донбасу.

Виконавчий директор ВГО “Поруч” Тищенко М.П. виступила з доповіддю на Круглому столі «Внутрішня міграція в Україні: чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського єднання», який відбувся 8 лютого 2017 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, за участю представників Інституту економіки промисловості НАН України, Національної бібліотеки України імені В.Вернадського, Асоціації вчених – внутрішньо переміщених осіб України та ряду інших установ та організацій.

уц
Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор А. М. Колот. На зустрічі обговорювались різноманітні питання стосовно внутрішньої міграції, а саме:   можливості консолідації українського суспільства в контексті подій на Сході України, використання потенціалу внутрішньо переміщених осіб України як ресурсу розвитку територіальних громад, підприємницька активність внутрішньо переміщених осіб: стан, проблеми та механізми забезпечення, правові засади статусу та гарантій прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та житлові проблеми вимушених переселенців в Україні, довгострокові завдання щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та ін.

Зокрема виконавчий директор ВГО “Поруч” Тищенко М.П. проінформувала учасників зустрічі про досвід стабілізації громад із значною часткою ВПО на пост-конфліктній території Донбасу.

Під час роботи Круглого столу також відбулась презентація колективної монографії «Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху», зміст якої було представлено у виступах О.Ф.Новікової (керівник авторського колективу), В.П.Антонюк, Л.Л. Шамілевої, В.І Ляшенко, О.В. Панькової.

Джерело: kneu.edu.ua
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт