Квасилівські волонтери зібрали рекордну кількість сміття

26/04/2016

_zibrali_rekordny_kilkist_smittia2_14616537585Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою разом!» вже четвертий рік поспіль відбулася і в Квасилові. У суботу, 23 квітня, впродовж чотирьох годин члени громадської організації «Новий Квасилів» та інші небайдужі мешканці селища прибирали від сміття берег ріки Устя та узбіччя найбільш засмічених доріг.

Впродовж акції її учасникам вдалося ліквідувати кілька стихійних сміттєзвалищ поблизу ріки Устя та села Корнин, а також зробити чистими та охайними вулиці Перспективну (бетонка) та Рівненську від зупинки «Квасилів-1» до автотраси «Київ-Чоп».

Приємно, що акція «Зробимо Україну чистою разом!» з кожним наступним роком стає усе популярнішою серед мешканців Квасилова. Приміром, цього разу волонтери, які вийшли на прибирання, встановили одразу декілька досягнень: починаючи від найбільшої чисельності учасників за усю історію проведення акції в Квасилові і закінчуючи рекордною кількістю зібраного сміття. 12 квасилівчан різного віку зібрали та відправили на переробку 11 мішків зі склом, 23 – з ПЕТ-пляшками та 34 – з усім іншим сміттям.

Незмінний координатор акції «Зробимо Україну чистою разом!» у Квасилові Павло Дутко,підбиваючи підсумки прибирання, зізнався, що участь в очищенні селища від сміття приносить безліч позитивних емоцій як йому, так і усім іншим волонтерам:

– Цього року вирішили дещо змінити традиційні для Квасилова місця локацій, де відбувалося прибирання. Багато мешканців селища скаржилися на дуже засмічений берег ріки Устя та дорогу неподалік від нього. Ця ділянка знаходиться на межі між Корнином та Квасиловом і тут дійсно було дуже брудно та занедбано, тож учасники акції зібрали дуже багато сміття. Крім того, вперше очищали і узбіччя головної вулиці селища – Рівненської при в’їзді у Квасилів. Усі, хто їздив цією дорогою в авто чи маршрутних таксі, звертали увагу на встелені різноманітним сміттям узбіччя. Зараз там стало значно чистіше, тож і Великдень зустрічати тепер буде приємніше і за наше рідне селище перед сусідами та гостями не буде соромно.

Дякую усім учасникам, а також організаціям та підприємствам, що нам допомагали в організації та проведенні акції. Особлива подяка – Квасилівському ливарно-механічному заводу та особисто Олександру Панчуку за пакети для прибирання, громадській організації «Волонтерський рух «Покрова» та приватному підприємцю Анатолію Стратюку, за те, що відвезли все зібране нами сміття на переробку, ну і, звичайно, членам громадської організації «Новий Квасилів», що склали основу команди волонтерів. До речі, як запевнили активісти «Волонтерського руху «Покрова», зібрані нами пластикові пляшки та кришечки від них підуть на виготовлення протезів для воїнів АТО. Тож пишатися учасникам акції є чим.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт