Лекція “Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки?”

23/04/2017

20 квітня 2017 року відбулась лекція, що мала назуву “Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки – лекція про багатоликість корупції з гендерної точки зору”. Організаторами заходу виступили Шведський Інститут, ВГО “Поруч”, ДВНЗ “КНЕУ ім.В.Гетьмана”, за інформаційної підтримки Посольства Швеції.

Захід проводила шведський експерт Лена Андерсон. Коло питань до обговорення було досить широке. Найбільшу увагу лектор зосередила таким важливим на сьогоднішній день проблемам, як місце корупції в економіці, вплив корупції на прогрес у досягненні гендерної рівності, яким чином можна захистити себе від зловживань владою та корупції.

Деталі про лекцію: Презентація


Про лектора:

Лена Андерссон родом зі Швеції, має досвід роботи в адміністрації фінансового управління та бізнесу. Працює старшим консультантом/тренером і генеральним директором в Balkans Analysis Group, має 20-річний професійний досвід роботи в області міжнародного розвитку і була залучена в багатьох завданнях демократизації в різних місцях: в Швеції, в країнах за залізною завісою, в слабких державах Африки, в розорених війною країнах, таких як Афганістан, а також в спустошених країнах, таких як Гаїті.

Найбільшу увагу у своїй роботі лектор приділяє розвитку інституційного потенціалу в галузях реформування сектора безпеки, які в свою чергу пов’язані з менеджментом, управлінням державними фінансами, бюджетуванням, внутрішнім контролем та антикорупційною роботою. Боротьба з корупцією і зміцнення цілісності окремих людей, процесів і організацій — це її спеціальність, те, що близько до серця.

Лена співпрацює з Університетом Ліннеусу, Бірзейтським Університетом в Палестині та Шведським національним коледжем оборони, а також є запрошеним лектором в Malmö University.

Шведський експерт написала кілька посібників на теми, які її цікавлять, наприклад, Police Integrity Toolkit, керівництво по боротьбі з корупцією в поліції.

Крім того, Лена природжений підприємець і агент змін. Вона ініціювала та управляла декількома підприємствами паралельно з її міжнародною діяльністю. Займається питаннями сталого розвитку, такими як: гендерний баланс, включення маргінальних груп у суспільство. Таким чином, Лена виступає в якості стратегічного радника ГО в Para-спорті і в якості менеджера проекту для ГО, яка надає підтримку жінкам-іммігрантам, які прагнуть відкрити свій власний бізнес.

Вільно володіє англійською мовою, також говорить французькою та німецькою мовами і має базові знання в сербський, хорватський, боснійський мовах.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт