Лекція Тамари Марценюк “Аплікаційні документи на міжнародну стипендійну програму”

01/11/2016
BaK12Iz23FU20 жовтня на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся воркшоп написання мотиваційних листів організований студентською ініціативою Motivation&CoveringClub.

 

Спікером заходу стала Тамара Марценюк, яка ділилася власним досвідом участі у зарубіжних дослідницьких програмах. Тамара розповіла про типові помилки при написанні мотиваційних листів та заповненні аплікаційних форм та поділилася секретами успішної самопрезентації.

 

2016-10-29_140402Тамара Марценюк – кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія”, громадська активістка, авторка курсів “Соціологічний аналіз форм девіантної поведінки”, “Гендер і політика”, “Маскулінність і чоловічі студії”, “Соціальні проблеми в Україні і світі”, “Гендерні відносини в Україні: соціологічний аналіз” та інші.

 

Сфера наукових інтересів – ґендерні дослідження в соціології, ґендерні відносини в Україні та Швеції, соціальна нерівність та соціальні проблеми, соціологічний аналіз форм девіантної поведінки, ідея розмаїття (diversity), подолання ксенофобії та расизму.

 

Авторка близько 30 наукових праць та низки публіцистичних статей.

 

Має досвід роботи у відділі міжнародного співробітництва в Києво-Могилянській академії. Здійснила ряд дослідницьких та професійних візитів  більш ніж до десятка країн, зокрема Швеції, США, Норвегії, Німеччини, Англії та інших

 

Резюме.

 

Автор посібника “По світу по освіту”.

 

Організатор клубу Ярослава Фесенко. Школа написання мотиваційних листів та резюме Motivation&CoveringClub доступна (за умов попередньої реєстрації на сторінках соціальних мереж) щочетверга о 17:00 в червоному корпусі КНУ ім. Т.Г.Шевченка (кабінет 204).
Відео лекції на youtube каналі КНУ ім. Шевченка:
Мова заходу українська.

 

Підготував волонтер ГО «Поруч» Роман Неколяк.

Фото Фундація Регіональних Ініціатив 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт