Лекції американських істориків до роковин Бабиного Яру в Києві

01/10/2016
Фото facebook : НМІУ

Фото facebook : НМІУ

22 вересня у Національному музеї історії України (Володимирська, 2) відбувся міждисциплінарний семінар до вшанування 75-тих роковин трагедії Бабиного Яру.

Захід організовано Київським офісом Iнституту Кеннана та Національним музеєм історії України, за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Лектори зустрічі – це історики Вадим Алцкан та Людмила Гордон. Їх виступи закривають програму подій Iнституту Кеннана “Культурна дипломатія та волонтерство”. Учасники обговорення Тетяна Сосновська, генеральний директор НМІУ та Катерина Смаглій, директор Київського офісу Інституту Кеннана.

Лекція Вадима Алцкана “Втрачена сторінка: історія єврейських громад як частина загальнонаціональної спадщини України” спрямована на повернення історії українських євреїв до публічного простору України, загальнонаціональної історії країни.

Вадим Алцкан – історик, архівіст. Директор проектів міжнародної архівної програми наукового центру Меморіального музею пам’яті жертв Голокосту (United States Holocaust Memorial Museum) у Вашингтоні.

Лекція Людмили Гордон “Музейний простір: “Ласкаво просимо” чи “Стороннім вхід заборонено” була присвячена збереження історичної пам’яті та удосконаленню освітньої функції музеїв шляхом включення мультимедійних, інтерактивних експозицій.

Людмила Гордон – історик-архівіст, музеєзнавець з багатолітнім досвідом розвитку архівних та бібліотечних колекцій в Європі та США.

Мова зустрічі : українська, російська та англійська.

Захід відвідав волонтер ГО «Поруч» Роман Неколяк.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт