Літній табір «Friends» (Литва)

06/08/2017

У період з 18 по 27 липня експерт ВГО “Поруч” Надія Говорун брала участь у четвертому заїзді літнього табору «Friends» (Литва). Серед захоплюючих краєвидів колоритного містечка Alsedziai табір об’єднав дітей віком 7-18 років, а також волонтерів з Литви, США та Єгипту.

Таборуючі не тільки насолоджувалися спортивними змаганнями, пішохідним туризмом до лісу, плаванням в озері, іншими таборовими активностями, але й знайомилися з українськими традиціями, піснями, танцями, вивчали базові засади підприємництва, брали участь в ділових іграх, тімбілдінгу, створювали нові ідеї для прибуткових соціально орієнтованих підприємств.


Результати своєї роботи молоді підприємці представляли впродовж фінального проектного змагання. Переможці у двох номінаціях «Young» та «Senior» були обрані шляхом голосування “грошима” та символічно нагороджені шоколадними медалями. Серед найцікавіших ідей були: створення мультимедійних зон в селах, центр дозвілля для дітей, де вони зможуть не тільки розважатися, а й заробляти гроші, працюючи в кафе та надаючи платні послуги дорослим.

Серед подарунків тренеру особливе місце зайняла медаль “Life Teacher”, зроблена дітьми власноруч. Звичайно, не обійшлося без великої кількості обіймів та позитивних емоцій.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт