Літній табір «Friends» (Литва)

06/08/2017

У період з 18 по 27 липня експерт ВГО “Поруч” Надія Говорун брала участь у четвертому заїзді літнього табору «Friends» (Литва). Серед захоплюючих краєвидів колоритного містечка Alsedziai табір об’єднав дітей віком 7-18 років, а також волонтерів з Литви, США та Єгипту.

Таборуючі не тільки насолоджувалися спортивними змаганнями, пішохідним туризмом до лісу, плаванням в озері, іншими таборовими активностями, але й знайомилися з українськими традиціями, піснями, танцями, вивчали базові засади підприємництва, брали участь в ділових іграх, тімбілдінгу, створювали нові ідеї для прибуткових соціально орієнтованих підприємств.


Результати своєї роботи молоді підприємці представляли впродовж фінального проектного змагання. Переможці у двох номінаціях «Young» та «Senior» були обрані шляхом голосування “грошима” та символічно нагороджені шоколадними медалями. Серед найцікавіших ідей були: створення мультимедійних зон в селах, центр дозвілля для дітей, де вони зможуть не тільки розважатися, а й заробляти гроші, працюючи в кафе та надаючи платні послуги дорослим.

Серед подарунків тренеру особливе місце зайняла медаль “Life Teacher”, зроблена дітьми власноруч. Звичайно, не обійшлося без великої кількості обіймів та позитивних емоцій.