ЛОДЗЬ-2018: ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРИ ЗАЦІКАВЛЕНІ В УКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕСІ

09/08/2018

Таким оптимістичним висновком поділився експерт ГО «Поруч» Віталій Паздрій, який повернувся з м. Лодзь (Польща). Українсько-польська зустріч «Міст господарчий» об’єднала багатьох представників бізнесу з обох країн. Її метою стало налагодження польсько-українського економічного партнерства. Актуальним був і пошук європейських інвестицій для реалізації найцікавіших проектів.

Близько тридцяти українців презентували стартапи у сферах швейної й харчової промисловості, IT-технологій, юридичного консалтингу, працевлаштування. Вони отримали можливість почути об’єктивну оцінку власних проектів для їхнього подальшого розвитку.

Наш експерт і директор Компанії інтелектуальних технологій Віталій Паздрій представив польським колегам першу українську бізнес-симуляцію ViAL+ та інноваційний бізнес-турнір «Стратегія фірми». Комп’ютерні симулятори компаній достатньо популярні в Польщі та активно впроваджуються у ВНЗ і ЗНЗ. Для України це ноу-хау, що поступово перетворюється на must have прикладної економічної освіти.

У межах зустрічі відбулася онлайн-трансляція для літньої школи молодих бізнес-лідерів в м. Кропивницький. Співорганізатор «Мосту господарчого» пан Януш Вджєнчак й учасник Марчін Вардашко поділилися із кропивницькими школярами секретами відкриття й ведення власного бізнесу, експортно-імпортних операцій, вдалої презентації своїх проектів потенційним інвесторам.

Цікавою була панельна дискусія у прямому ефірі, присвячена розвитку стартапів в Україні і Польщі. Як виявилося, проблеми та перспективи розвитку бізнес-проектів у країнах-сусідках дуже схожі.

Що робити з бюрократією? Як сприяти підвищенню економічного патріотизму українців і поляків? Як реалізовувати інноваційні проекти, пов’язані з воєнною медициною, виробництвом квадроциклів, або, скажімо, бізнес-симуляторами? Обмін досвідом у межах дискусії дав багато відповідей на ці питання. І ці відповіді, безумовно, допоможуть у просуванні багатьох стартапів.

Ще одна панельна дискусія, між Львовом і Лодзем, порадувала українську сторону зацікавленістю партнерів із ЄС у співпраці з вітчизняними стартаперами. Українські кадри цінні й бажані. І те, наскільки ми зможемо скористатися вмотивованістю мати з нами справу, — залежить тільки від нас. Давайте постараємось не втрачати шанси!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт