Луцькі волонтери здали на переробку понад 270 кг кришечок

30/09/2015

Перші кілограми кришечок, зібраних на протези бійцям, здали на переробку 29 вересня. І це лише перші краплинки рясного благодійного «кришечкового» дощу, – повідомляють організатори акції.

Нагадаємо, в червні цього року учасники всеукраїнського проекту «Let’sdoit, Ukraine» спільно з Благодійним фондом «ОВЕС» (Київ) оголосили у Луцьку збір кришечок від напоїв для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО.

«Протягом літа ми шукали переробника неподалік Луцька, щоб не везти кришечки в Бровари й не витрачати на це зайві ресурси. І нам це вдалося. Відтепер офіційним партнером і переробником зібраних у Луцьку кришечок буде ТзОВ «Інвідвтор», потужності якого розміщені в селі Зміїнець», – заявляють волонтери.

«Кришечки від вас я отримав лише сьогодні, але вже кілька місяців спостерігаю перебіг акції в Луцьку. Мої діти й діти моїх знайомих збирають. Усім подобається як процес, так і його благодійна мета», – розповідає керівник підприємства-переробника Денис Мазаєв.

Щоправда, зазначає ініціатор збору та волонтерка Юля Камінська, переробник прийняв першу партію кришечок, аби спробувати їх переробити, подивитися, як спрацює обладнання з цією новою для нього сировиною. Після чого, переробник повідомить, чи дані кришечки йому «смакують».

Як зазначає Камінська, на цьому етапі функції волонтерів «Let’sdoit, Ukraine» тимчасово виконані. Кошти за здані кришечки (а це близько 2700 гривень) переробник має переказати безпосередньо на рахунок Благодійного Фонду «ОВЕС», який і буде закупляти протези бійцям.

Проте, це лише перші результати роботи Луцька та Волинської області в рамках Всеукраїнської акції. Волонтери закликають учасників продовжувати збирати кришечки. Але, разом із тим, просять допомоги із транспортуванням кришечок на склад, оскільки просто фізично не встигають охопити ті об’єми збору, які забезпечує луцька громадськість. Своєю чергою, обіцяють забезпечувати агітаційними листівками й інформаційною підтримкою.

«Якщо ви маєте можливість самостійно привезти нам кришечки – це чудово! Бо вас, активних збирачів – тисячі, а нас, волонтерів, лише п’ятеро. Телефонуйте, домовимося про зустріч», – просить Юля Камінська.

Контактні номери волонтерів зі збору кришечок: +380503704013 (Олена), +380977714651 (Софія), +380633714720 (Юля).

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт