Львівські волонтери вимагають сприяння митниці для узаконення допомоги в АТО

12/02/2016

timthumbСьогодні, 12 лютого, львівські волонтери прийшли з’ясовувати стосунки із митниками. Все тому, що опинилися заручниками ситуації: автомобілі, які переводили з-за кордону ще торік для допомоги бійцям АТО, тепер штрафують, бо вони на транзитних номерах.

За одну машину швидкої допомоги, яку в квітні 2015 року передала бійцям українська діаспора в Іспанії, волонтерів оштрафували на 8500 грн.

«Ми навіть не могли собі уявити, які нас чекають в подальшому проблеми. Тому що основного закону, як врегулювати питання з тими автомобілями, тобто їх зняти з обліку чи поставити на облік не було, він не працював», – зазначила волонтер Надія Шатило.

На зустрічі із начальством Львівської митниці волонтерам вдалося досягти консенсусу.

«Ми волонтерам запропонували варіант навіть узаконення тих транспортних засобів, які вони вже ввезли на територію України, які знаходяться в зоні АТО. Це перше. Друге питання: ми знайшли шлях вирішення проблеми стосовно машин, які знищені в зоні АТО», – розповів начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

«Після сьогоднішньої розмови я хочу сказати, що все-таки є якась зацікавленість і можливість допомогти нам. Ми ще маємо зустрітися і в понеділок, щоб довести це до кінця, і хочемо, щоб цю машину, по якій зараз відбувається суд, якось узаконити. В мене для того є документи з військової частини, є копія техпаспорта», – додала Надія Шатило.

Джерело: Zaxid.net

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт