Мешканці Святогірська об’єдналися заради змін у своєму місті

24/05/2017

Перший крок завжди найважчий. Маленька дитина, роблячи його, навіть не усвідомлює значення цієї невпевненої, часто боязкої та незграбної дії. Але для її батьків і рідних цю подію важко переоцінити. Люди, які щоденно підтримують свою малечу, бачать у цьому кроці початок самостійного дорослого життя, а тому щиро радіють цьому серйозному успіху.

Відкинувши усі побоювання та песимізм, такий важливий перший крок до згуртування громади міста зробила команда активістів Святогірська Донецької області. Об’єднавшись довкола Благодійної організації «Благодійний фонд «Сонячне місто»», вони вирішили створити Центр підтримки громадських ініціатив міста Святогірськ, який навчатиме людей створювати нові громадські організації та розвивати вже існуючи, налагоджувати між ними взаємодію, роз’яснювати та допомагати у написанні грантів, проводити тренінги із залученням досвідчених фахівців. Фінансову допомогу для реалізації цієї ідеї надала Міжнародна агенція «Асоціація муніципалітетів Нідерландів» у рамках реалізації проекту «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні».


Підтримати громадських активістів в їх майбутній діяльності вирішили й активісти ВГО «Поруч». Так, 19-21 травня 2017 року у Святогірську експерт ВГО “Поруч” Олег Серняк провів два тренінги на теми: «Аналітика, моніторинг та оцінка. SWOT-аналіз» та «Проектний менеджмент». Завданням тренінгів було не лише сформувати у місцевих активістів навички написання й управління проектами, а й посилити віру у спроможність власними силами вирішувати нагальні соціальні проблеми громади. Ентузіазм і креативність, з якими учасники тренінгу готували та презентували свої перші проекти, свідчать про величезний потенціал громади міста Святогірськ, який варто розвивати і підтримувати надалі.

ВГО «Поруч» завжди поруч з тими, хто, змінюючи себе, маленькими кроками змінює Україну. Разом — ми сила!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт