Ми стартували!

21/04/2015

1701419_orig
На хвилі популярності волонтерського руху в Україні з’явився інтернет-ресурс, який стане зручною платформою для комунікації між волонтерами та тими, хто потребує допомоги.

Сайт Poruch.ua надаватиме безкоштовний інформаційний сервіс для волонтерських і громадських організацій, а також збиратиме звернення людей і організацій, які потребують допомоги.

Ми сподіваємось,що наш сайт стане віртуальним координаційним центром, завдяки якому волонтери та ті, кому необхідна допомога, зможуть знайти один одного.

Ми вирішили моніторити потреби, які виникають у суспільстві і створити сайт, на якому буде акумульована інформація про всі волонтерські організації та благочинні ініціативи в Україні. Таким чином допомагаючи знаходити необхідні ресурси та комунікувати волонтерам між собою.

Ми знаємо, що існують великі волонтерські організації, які працюють за різними напрямками: допомога військовим, переселенцям, дітям, людям з особливими потребами і т.д. Також існують окремі ініціативи малих волонтерських груп, які самотужки вирішують важливі проблеми і є ті, хто цю допомогу шукає. Ідея проекту полягає в інформуванні та об’єднанні зусиль тих, хто прагне робити позитивні змінити та тих, хто готовий якось долучитись.

Інформація на сайті оновлюватиметься регулярно, а усі звернення збиратимуться та оперативно оброблятимуть наші координатори.

На Poruch.ua можна буде знайти найсвіжіші новини про благодійні події та громадські ініціативи й долучитися до будь-якої з них.

Ресурс Poruch.ua не є комерційним або політичним проектом.
Звертаємось до всіх небайдужих за підтримкою!

Прес-центр «Поруч»

Контакти:
Євгенія Гоцька,
тел.: +38 044 5996600
email: kievporuch@ukr.net

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт