Міжнародна конференція «Фундаментальні принципи сталого миру»

25/10/2016
Голови правління ВГО «ПОРУЧ» - Олег Лащук

Голови правління ВГО «ПОРУЧ» – Олег Лащук

Федерація всесвітнього миру та Українська Рада Миру разом організували міжнародну конференцію «Фундаментальні принципи сталого миру», що пройшла в Києві 21.10.16р.
На конференції з доповіддю виступили перший президент України – Леонід Кравчук, Голова Федерації всесвітнього миру в Євразії – Оцука Кацумі, Голова Федерації всесвітнього миру – Петер Хайдер, а також Віктор Єленський , Михайло Згуровський та Олег Лащук.
В ході конференції  учасники обмінювались своїми думками та досвідом що до можливостей кожного громадянина та світової спільноти в цілому у збереженні  миру. «Соціальна згуртованість громад для сталого миру» –  тема  виступу Голови правління ВГО «ПОРУЧ» Лащука Олега , отримала схвальні відгуки від учасників конференції. Досвід роботи в реалізації проекту МОМ за підтримки уряду Японії “Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі” приємно вразила представника з Японії – голову Федерації всесвітнього миру в Євразії Оцуку Кацумі та інших членів міжнародної делегації, які  виразили свою готовність до подальшої співпраці.
Учасники заходу виразили свою стурбованість та занепокоєння воєнними діями, що охопили нашу планету та звернулись до Президентів та урядів, міжнародної спільноти, дітей та молоді країн світу з проханням консолідації зусиль у вирішенні конфліктів виключно мирним шляхом  задля досягнення миру на землі.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт