Міжнародна конференція «Соціальне підприємництво як інструмент громадянського суспільства для вирішення соціально-економічних конфліктів, спричинених війною»

25/09/2017

14 вересня у місті Дніпро відбулася міжнародна конференція «Соціальне підприємництво як інструмент громадянського суспільства для вирішення соціально-економічних конфліктів, спричинених війною».

Конференція є частиною міжнародного проекту “Подолання наслідків війни разом”, котрий, у свою чергу, складається з шести ключових тем, одна з яких має назву “Зниження соціально-економічних конфліктів через соціальне підприємництво”. Ця частина проекту імплементується DRA e.V. у співпраці з Фондом Східна Європа, ChildFund Німеччина e.V. та ГО “Країна вільних людей”.


Мета даного компоненту, який впроваджуватиметься протягом 2017 року, – сприяти подоланню наслідків соціально-економічних конфліктів, що виникли у результаті військових дій на сході України, через розвиток соціального підприємництва.

Конференція відбулася у вигляді панельної та загальної дискусій, роботи в майстернях і дискусійних клубах. На ній були присутні понад 20 міжнародних спікерів з шести країн.

Основні теми, які були розглянуті на конференції:

Що таке соціальне підприємництво і яка його роль у розвитку українського громадянського суспільства для вирішення соціально-економічних конфліктів.

Соціальне підприємництво як інструмент активізації населення і вирішення соціальних та економічних проблем малих громад. Досвід Молдови, Грузії, Вірменії та України.

Як розробити прототип соціального підприємства: успіхи і поразки.

Як ми уявляємо собі соціальне підприємництво в Європі через три роки?

Соціальне підприємництво як ключ до запобігання конфліктним ситуаціям і створення громадських синергій з метою вирішення місцевих соціальних проблем/постконфліктних ситуацій.

Також на конференції були представлені досягнення соціального підприємництва в попередженні та розв’язанні соціальних проблем, викликаних військовими конфліктами на прикладах України, Азербайджану, Грузії, Молдови та Вірменії.

Міжнародний проект «Подолання наслідків війни разом» здійснюється DRA e.V. у співпраці з партнерами проекту з України, Грузії, Вірменії, Росії та Німеччини і фінансується Міністерством Закордонних Справ Німеччини.

Захід відвідала представник ВГО “Поруч” Христина Гиренко.


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт