Міжнародна навчально-тренінгова програма для науковців за партнерства ГО «Поруч»

01/03/2016

Poster4Викладачі вищих навчальних закладів та науковці запрошуються до участі в міжнародній навчально-тренінговій програмі «Весняна академічна школа БУКОВЕЛЬ 2016».

Головна мета нової для України освітньої ініціативи – підготувати лідерів-професіоналів у галузі вищої освіти та створити сталу громадянську платформу, яка об’єднає провідних вітчизняних викладачів і науковців, міжнародних експертів та дослідників, інших зацікавлених осіб, для сприяння “знизу” глибоким якісним змінам в українській вищій школі.

Проект передбачає відбір та участь 30-ти вмотивованих українських викладачів і науковців зі всієї України в п’ятиденній навчально-тренінговій програмі фахової майстерності і професійного лідерства. Захід відбудеться 20-24 травня 2016 року на території курорту Буковель за підтримки Науково-популярного сайту Освітні тренди, Громадської організації Україно-Американська асоціація працівників вищої школи, Спілки дослідників вищої освіти України, а також Громадської організації «Поруч».

За результатами навчання учасники зможуть підвищити рівень своєї майстерності у сфері викладання і досліджень. Школа також покликана стимулювати розвиток нових освітніх ініціатив, спрямованих на підтримку інституційних реформ і підвищення глобальної інтеграції та конкурентоспроможності української вищої освіти. Після її завершення відповідні навчальні матеріали (відеоверсія Школи) будуть поширені по всій Україні.

Тренерами та лекторами заходу, серед інших, стануть і активісти ГО «Поруч»: Володимир Сацик (автор ідеї проекту), Олександр Длугопольський, Арсен Келічавий, Ганна Скитьова, Марія Тищенко, Віра Усик.


Реєстрація учасників тренінгу розпочинається з 1 березня і буде здійснюватися за двома категоріями:

  • безпосередня участь у заходах з перебуванням у Буковелі;
  • участь онлайн в режимі Інтернет-конференцій.

Всі учасники програми отримають відповідні Сертифікати участі.


Детальна інформація та попередня програма – на сайті «Освітні тренди»

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт