Молодь – активні агенти та рушії змін

30/11/2017

14-15 листопада відбувся Всеукраїнський форум “Молодь та децентралізація влади в Україні”, організований Міністерством молоді та спорту, учасником якого стала й експерт ВГО «Поруч» Віра Усик.

Загалом участь у форумі взяло близько 150 учасників, серед яких – представники  місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток молодіжної політики; виконавчих органів ОТГ; молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України; громадських об’єднань, що працюють із молоддю; молодіжні працівники; активна молодь, яка мешкає в ОТГ.


Протягом двох днів у м. Ірпінь Київської області відбувалися тематичні заходи й  воркшопи щодо розвитку молодіжної політики в Україні та на регіональному й  місцевому рівнях, а на закінчення учасники приєдналися до парламентських слухань на тему: “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації”. Окрім Віри Усик, на вищеназваних заходах від ВГО «Поруч» були присутні волонтери Христина Гиренко, Анастасія Сулима та Ольга Воропай.

Ігор Жданов, Міністр Молоді та спорту України, зазначив, що “реалізація молодіжної політики на рівні громади в умовах децентралізації передбачає узгодження та координацію взаємодії усіх суб’єктів державного та громадського секторів, що працюють з молоддю. Доцільно передбачити в структурі виконавчих органів ОТГ не лише окремих працівників, відповідальних за роботу з молоддю, а й структурні підрозділи з відповідною штатною чисельністю, здатних організовувати молодіжну роботу на рівні громади та забезпечити міжвідомчу та міжсекторальну взаємодію”.

Усього участь у парламентських слуханнях узяли понад 400 осіб, серед яких – представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, територіальних громад, всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій, студентська молодь.

За результатами слухань Верховна Рада схвалить відповідні рекомендації.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт