Молодіжний проект в рамках програми обміну молоддю між Україною та Литвою

10/01/2017
DSC_0433Молодіжний обмін “Keep calm and learn unity. Lessons for future generations” відбувся 25-30 грудня 2016 року у місті Мажейкяй, Литва. 

Даний проект було реалізовано Публічною компанією Дитячий та молодіжний центр “Dziaugsmo slenis” (“Долина радості”) за партнерства Всеукраїнської громадської організації «Поруч» у рамках програми Українсько-Литовських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Литва.

Учасника обміну стали 24 молоді людини з України та Литви. Темою проекту було обговорення уроків історії, щоб уникнути їх повторення у майбутньому; дослідження культурної спадщини; знаходження шляхів культурної кооперації між двома країнами.
Метою реалізації даного проекту було поглиблення знань учасників з теми соціального підприємництва як засобу розв’язання соціальних проблем їх громад, міжкультурна інтеграція української та польської молоді, стимулювання їх до реалізації спільних соціальних проектів.

Насичене п’ятиденне навчання включало в себе різні методики та вправи, побудовані на принципах неформальної освіти. Учасники стали справжньою сильною командою після вправ на team-building, вели дискусії про лідерство та роль молоді у суспільних процесах, визначали основні перспективні напрямки подальшої співпаці між Україною та Литвою.

Окрім цього, молоді активісти відвідали інші міста Західної частини Литви – міста Паланга, Тельшяй, а також музей холодної війни неподалік від міста Плунге. Все це дозволило українським учасникам краще вивчити історію та культуру Литви.

Незабутні враження учасники отримали під час культурних вечорів, протягом яких креативними методами представляли традиції, культуру, мову обох країн.  Так, українською командою було проведено майстер-клас з народних танців, співання українських пісень, інтелектуальну вікторину, яка мала на меті поглибити знання польскої молоді про Україну.


 

 

Враження учасників проекту:

Марина Богуславська 

Андрій Пінь

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт