МОН запрошує волонтерів у літні мовні табори

15/05/2015

tabory

Міністерство освіти і науки ініціює проведення загальнонаціонального проекту літніх мовних таборів, метою якого є підвищення рівня володіння англійською мовою школярами, зацікавлення дітей, започаткування моди на вивчення іноземних мов в Україні та привернення уваги суспільства до цієї теми.

У рамках проекту пропонується трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови.

Передбачається, що протягом червня на базі загальноосвітніх навчальних закладів буде проведено дво- або тритижневі літні школи. У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності.

Проект ґрунтується на волонтерських засадах. Саме тому надважливим є залучення якомога більшої кількості волонтерів, котрі змогли б долучитись до викладання у школах.

Міністерство освіти і науки шукає охочих приєднатися до цієї соціальної ініціативи. Необхідні волонтери, котрі володіють англійською мовою та зможуть присвятити від двох до трьох тижнів свого часу школі.

Волонтерами можуть стати як громадяни України, так і іноземці. Це можуть бути носії мови, які перебуватимуть в Україні у червні, вчителі шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, недавні випускники вищих навчальних закладів, студенти, люди різного віку і професій, які володіють англійською мовою.

З метою реалізації проекту МОН співпрацює з місцевими органами влади, волонтерськими організаціями та інститутами підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Навчально-методична література та рекомендації були надані міжнародними партнерами.

Волонтерам, які хочуть долучитися до ініціативи необхідно зв’язатися з управлінням освіти чи інститутом підвищення кваліфікацій певного регіону та повідомити про своє бажання долучитися до проекту. Усі контакти розміщені на сайті МОН за таким посиланням >>>. Також необхідно погодити з обраною школою початок волонтерської діяльності та визначити термін перебування (до 3-х тижнів).

Ознайомитися з навчально-методичними матеріалами можна за таким посиланням >>>.

Оскільки проект не передбачає державного фінансування, очікується, що волонтер самостійно організує свій доїзд до школи (у разі, якщо це буде інше місто, ніж місто проживання волонтера). Питання поселення може бути вирішено спільно зі школою та управлінням освіти у кожній конкретній області.

Також Міністерством освіти спільно з міжнародними партнерами складено графік проведення основних заходів >>>.

“Шановні волонтери! Ми розуміємо, що проект є дуже амбітним і масштабним. Долучаючись до нього, Ви підтримуєте українських школярів і своїми руками будуєте майбутнє України! Нам важливий/важлива кожен волонтер, і ми готові працювати, аби якомога більше шкіл змогли отримати свій літній мовний табір. Ми будемо інформувати громадськість про діяльність всіх без винятку волонтерів та партнерські організації, які допоможуть зробити проект Літньої школи англійської мови успішним”, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Квіт, звертаючись до бажаючих взяти участь у реалізації проекту.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо того, як долучитися до проекту або як зв’язатися з бажаними школами, звертайтесь до МОН на електронну скриньку languagecampsua@gmail.com.

www.osvita.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт