На Донбасі успішно реалізовують проект для громад, які зазнали наслідків конфлікту

31/08/2016
За період починаючи з травня цього року Марія Тищенко, Ганна Скитьова, Яна Брик та Олег Лащук – консультанти Міжнародної організації з міграції і експерти ВГО «Поруч» – встигли багато зробити для реалізації проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі».
Експерти відвідували громади Донецької та Луганської області з ознайомчими візитами і провели низку тренінгів для ініціативних груп міст та селищ Луганської та Донецької області, зокрема, у Лимані, Покровську, Великій Новосілці, Сватовому, Старобільську, Біловодську, Білокуракиному і Новопскові.
Тренінги були присвячені питанням розвитку громад та розбудові соціальної згуртованості. Під час тренінгів учасники ініціативних груп та активні члени громад мали змогу отримати необхідні знання щодо мобілізації ресурсів, створення команди, ведення діалогу та вирішення конфліктів всередині громади.
За результатами тренінгів громади відразу розпочинали розробку планів заходів соціального спрямування та згуртування. Такі заходи в рамках проекту мають на меті сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО), залучення до активного громадського життя членів громади, включаючи представників національних меншин та різних етнічних груп, які мешкають у межах громади, а також людей з особливими потребами. Реалізація проекту дозволить також розширити спектр соціальних послуг для мешканців громад, надати підтримку місцевим соціальним і громадським ініціативам та волонтерському руху.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт