На фестивалі вуличної їжі волонтери в Луцьку зібрали 5 тис. грн для армії

03/07/2015

У рамках другого фестивалю вуличної їжі LutskFoodFest у замку Любарта волонтери для потреб військових зібрали 4697 гривень та 10 євро.

Про це IA ZIK повідомили у Фундації розвитку громад.

Організатори фестивалю намагалися популяризувати місцевий туризм, організувати культурне дозвілля молоді і допомогти солдатам в зоні АТО.

Волонтери фундаці упродовж двох днів фестивалю долучилися до організації аукціону з продажу страв від волинських політиків та журналістів, історичного фехтування в тренувальних обладунках. Функціонувала також фотозона.

У рамках фестивалю провели аукціон страв від волинських політиків та журналістів. Кожен бажаючий міг поторгуватися за можливість поласувати тортом від Сергія Мартинюка, вафлями від Ірини Констанкевич, запеченою рибою від Аскольда Пекарського, пастою від Михайла Гарщаля, трюфелями від Олени Чернухи, курячим філе на грилі за власним рецептом Павла Березюка та іншою смакотою. За результатами підрахунку, на аукціоні було зібрано 3197 гривень та 10 євро.

«Благодійних аукціонів проводиться зараз дуже багато, але вперше – кулінарний, та ще з такими відомими поварами – депутатами та журналістами! Хоча захід був організований у форматі змагання, а за результатами проданих лотів виграла команда журналістів, все ж таки виграли ми всі, бо ці кошти будуть спрямовані на потреби захисників нашого спокою та миру на Сході», – розповідає виконавчий директор Фундації Юлія Євпак.

Крім того, спільно із представниками луцької філії школи історичного фехтування «Айна Бера» було проведено історичне фехтування в тренувальних обладунках та презентацію справжніх. Тож протягом двох днів фестивалю відвідувачі за символічну пожертву могли відчути себе лицарем. В результаті проведення такого фехтування було зібрано 1500 гривень.

«Цей фестиваль просто неймовірний. У Луцьку нічого подібного раніше не проводили. Такі заходи допомагають людям не лише розважитися, а й згуртуватися навколо спільної біди, що зараз так важливо», – стверджує волонтер Андрій Порщ, який брав участь в організації історичного фехтування.

Виручені ВОГО «Фундацією розвитку громад» на заході гроші будуть спрямовані на забезпечення потреб бійців в зоні АТО.

zik.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт