На шляху до децентралізації

20/11/2017

6-7 листопада експерти ВГО «Поруч» Христина Гиренко та Олександр Длугопольський здобували нові знання на воркшопі з підвищення рівня обізнаності громадян з питань реформи децентралізації та сприяння залученню громадян до розвитку громад у рамках U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку у Полтаві. Програма спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й реалізується за імплементації Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва і розвитку (Sida).

Метою програми є посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики й реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

Децентралізація являє собою одну з найбільш важливих реформ України, починаючи з весни 2014 р. Для успішної реалізації цієї амбітної реформи життєво важливим є посилення адміністративних спроможностей на усіх рівнях – від місцевого до центрального.
Напередодні тренінгу було відібрано потенційних 40 організацій, які матимуть можливість подати проекти щодо поінформування громадян з питання реформи децентралізації.
Воркшоп включав обговорення останніх нововведень реформи децентралізації, засобів залучення громадян до прийняття рішень, їхню роль у підтримці реформ; також учасники мали можливість поспілкуватися з представником ОТГ, яка активно співпрацює з громадськими організаціями для розвитку громади та представником ОТГ, що працює у сфері децентралізації.
Чекаємо подробиці конкурсу на імплементацію вищеокресленого питання у громадах ОТГ.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт