Наймолодші волонтери — в школі-інтерант-гімназії

07/12/2015

Газета “RIA-Козятин”побувала на зустрічі з дошкільнятами школи-інтернат-гімназії. Вони передали зібрані кришечки на протези воїнам АТО. Вихователька середньої групи “Капітошка” Аліна Кондратюк розповіла, що дітки віднеслися до акції милосердя з усією душею.

Зранку минулої п’ятниці на зустріч з волонтерами “RIA-Козятин” зібрались три групи малечі
— Ми їх збирали протягом декількох тижнів, — каже Аліна Вікторівна. — Як тільки був огололошений збір матеріалу на протези пораненим військовим, реакція була миттєвою. Головне — як патріотично до цього віднеслися дітки.
Найбільше вразила щирість діточок-дошкільняток. На запитання: “Навіщо ми збирали кришечки?”, діти дружно відповідали: “На протези нашим військовим!”
За словами Аліни Кондратюк, активність проявило все дошкільне відділення. А це групи —  “Капітошка (20 дітей), “Сонечко” (30 дітей) “Чомусики” (23 дитини).

Тут кожен куточок продуманий
На базі школи-інтернат-гімназії завжди проводяться відкриті заняття, різноманітні акції,  флешмоби.
— Ми намагаємось якнайбільше уваги приділити виховання патріотизму, — розповілаАліна Вікторівна. — Діти знають, в якій країні вони живуть, знають ім’я, прізвище і по-батькові нашого президента, знають про страшні події на сході…
Директор школи-інтернат-гімназії Зіновій Москалевський провів екскурсію. Показав новеньку спальню для однієї із груп дошкільняток зі свіжо-зробленим ремонтом та відзначив вагому допомогу батьків.

Тут все дихає любов’ю. Кожен куточок  приміщення, де дітки навчаються, граються та відпочивають, облаштований та продуманий.

Він прикрашений роботами та світлинами діток. Для дівчаток тут окремі розваги — перукарня, салон краси, кухня.

Хлопці ж полюблять конструктори та техніку. Єдине улюблене місце для всіх — власноруч виготовлений будиночок, в якому вихованці весело проводять свій час. І навіть акваріуми тут є, і потомство рибок…

Показала свої книжкові володіння, оновлений читальний зал завбібліотекою Любов Ільїна. Тут є столи для дитячої літератури, для журналів, газет. Є місце, для проведення “круглого столу”.

За словами Любові Лаврентіївни, в такій бібліотеці хочеться працювати. На даний момент концепція повністю міняється — від книгосховища до  просвітницького центру школи.

Дружня команда книгарів, психологів та дирекції закладу плідно над цим працює.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт