Наші волонтери на семінарі у Македонії

06/05/2018

Волонтер ВГО «Поруч» Владислав Дементьєв 19-24 квітня 2018 року взяв участь у міжнародному семінарі “Rights to go” у м. Охрид, Македонія.
Метою проекту є стимулювання розвитку механізмів молодіжної роботи, спрямованих на підтримку інклюзивності ринку праці для молодих мігрантів та біженців у приймаючих країнах. Використовуючи методи неформальної освіти, учасники ділилися власним досвідом роботи з переміщеними особами та розробляли методи консультування молодих людей для їх інтеграції на ринку праці, а також вивчали роль рекомендацій Комітету міністрів Ради Європи CM/Rec (2015)3 у цьому процесі.
Владислав розповів про досвід роботи ВГО «Поруч» із внутрішньо-переміщеними особами в Україні, зокрема, спрямованої на інтеграцію у приймаючі громади через волонтерство та соціальну активність в рамках проектах співпраці з МОМ та GIZ.
За результатами роботи учасників, буде опубліковано електронний порадник для молодіжних організацій, що працюють над розширення доступу до соціальних прав молодих людей.
Проект “Rights to go” реалізовується організаціями Youth Social Rights Network та Voices of Young Refugees in Europe (VYRE), у партнерстві з Center for youth activism KRIK, за фінансової підтримки European Youth Foundation.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт