Навчальний семінар для керівників волонтерських підрозділів організацій-членів ВГО “Коаліція” з оптимізації роботи із волонтерами.

10/08/2018

12-13 липня відбувся навчальний семінар за експертної підтримки ГО «ВГО «Поруч»» у спрівпраці з ВГО «Коаліція» для тих, хто хоче стати справжнім волонтером або покращити роботу з волонтерами у своїх організаціях.
Відповідно до програми навчальний семінар включав лекції, інтерактивні вправи на теми волонтерства, комунікацій, лідерства, написання соціальних проектів.
ВГО «Коаліція» є самоврядною неприбутковою організацією. До її складу входять 116 організацій та закладів з 23-х регіонів України, що надають послуги особам з інтелектуальною недостатністю та захищають їхні права. Ще 50 неурядових організацій є партнерами ВГО «Коаліція». Членами зазначених регіональних організацій є 18 тисяч осіб з інтелектуальною недостатністю та їхні родини (усього в Україні на обліку перебувають 229663 особи з інтелектуальними порушеннями, з них – 96127 осіб мають статус особи з інвалідністю).
Захід проводився в межах програми ВГО «Коаліція» “Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів” за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів.
Тренерами на семінарі були Христина Гиренко та Віталій Паздрій.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт