Навчання для новоствореної громади від експертів ВГО “Поруч”

20/10/2017

10-11 жовтня 2017 року експерти ВГО “Поруч” стали учасниками чергового тренінгу «Адвокаційна діяльність громади» на території Старосалтівської ОТГ у межах програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). Його організатори – ГС “Харківський університетський консорціум”, регіональний партнер програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


В цьому заході взяли участь та виступили перед аудиторією:

– Арсен Келічавий – кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, тренер-експерт з багаторічним досвідом, експерт ВГО “Поруч”;

– Оксана Мельник – кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, тренер-експерт з багаторічним досвідом роботи у сфері проведення адвокаційних кампаній, експерт ВГО “Поруч”;

– Яна Брусенцова – головний редактор журналу «Місцеве самоврядування»;

– Юрій Орел – координатор по взаємодії з громадами проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», кандидат наук з державного управління, доцент Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт