Обговорення проблеми плагіату та псевдонауки на IDEALIST.media

20/05/2016

Українська мультимедійна проект IDEALIST.media зібрав чотирьох українських вчених, представників різних галузей наукових знань для обговорення явища плагіату. Плагіат – одна з головних проблем української освіти і науки. Проблематика плагіату торкається не лише академічного життя, а й суспільства в цілому, адже практика плагіату формує культуру безвідповідальності, нівелюється поняття «авторства» як ключової властивості дослідника. Також учасники обговорення торкнулися теми псевдонауки та імітації науки як форм академічної недоброчесності та форм відповідальності за плагіат.

Учасники дискусії :

Ірина Єгорченко – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту математики НАН України, голова з взаємодії з органами держвлади ГО “Точка росту: освіта і наука”.

Світлана Благодєтєлєва-Вовк – кандидат економічних наук, доцент, голова ради ГО “Точка росту: освіта і наука”.

Віктор Досенко – доктор медичних наук, професор, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

Тетяна Пархоменко – доктор філософських наук.

Українська мультимедійна проект IDEALIST.media – це відео платформа, де громадські, наукові та культурні діячі діляться своїм досвідом, знаннями та ідеями на різні теми. Мета проекту – культивування простору, де будуть зібрані найбільш цікаві погляди сучасності. Проект надає лідерам громадської думки і професіоналам майданчик, на якому вони зможуть, без сторонніх інтерпретацій, розкрити свої ідеї і зробити їх доступними для широкої аудиторії.

Ключовою особливістю платформи IDEALIST.media є те, що весь матеріал інтерв’ю гостей та учасників наших відео діалогів публікується в ефірі без будь-яких редакційних і смислових змін. Таким чином всі учасники програми можуть бути впевнені, що аудиторія IDEALIST.media отримає саме ту інформацію, яку герої захочуть донести, без зсувів акцентів або редактури.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт