Олександр Длугопольський взяв участь в робочій зустрічі проекту Еразмус+ в Осло

28/10/2016
23-25 жовтня 2016 р. д.е.н., проф., професор кафедри економічної теорії ТНЕУ, експерт ВГО «Поруч» Длугопольський О.В. прийняв участь у робочій зустрічі із міжнародного проекту Еразмус+ у м. Осло (Королівство Норвегія), який пов’язаний із реформуванням вищої освіти України в контексті забезпечення її якості «Design and Implementation of National Benchmark Statements: Enhancing and Safeguarding Higher Education in Ukraine (DIBS)». До проекту будуть залучені три українські університети: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Тернопільський національний економічний університет. Основним аплікантом проекту виступає NORD University (Королівство Норвегія), а країнами-партнерами – Велика Британія, Естонія, Латвія.

Учасники обговорили строки подачі остаточного драфту проекту на грант, тривалість проекту, відповідальність та роль кожної із сторін, бюджет проекту. Також було узгоджено участь кількох громадських організацій, що займаються проблемами вищої освіти в Україні, та відповідальність Міністерства освіти та науки України як основного стейкхолдера за імплементування результатів проекту у ВНЗ України.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт