“Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма” оголошує набір

03/08/2016
School_Poster2Науково-популярний сайт Освітні тренди запрошує викладачів вищих навчальних закладів та науковців до участі в міжнародній навчально-тренінговій програмі “Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма”.
Головна мета нової освітньої ініціативи – розбудова потенціалу української академічної спільноти здійснювати якісні наукові дослідження в соціогуманітарній царині та провадити конкурентну публікаційну активність за сучасними світовими стандартами.
Школа ставить за завдання сприяти підготовці лідерів-професіоналів академічного середовища і створити сталу громадянську платформу, яка об’єднає представників освітніх і наукових інституцій, міжнародних експертів та дослідників для забезпечення “знизу” глибоких якісних змін у вітчизняній вищій освіті і науці.
Організаційну та медіа підтримку проекту забеспечують: Науково-популярний сайт Освітні трендиСпілка дослідників вищої освіти України, Всеукраїнська громадська організація Поруч.

 

Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма – Київ, 9-11 вересня 2016 року

Проект передбачає участь 40 вмотивованих українських викладачів і науковців в 3-денній навчально-тренінговій програмі фахової майстерності і професійного лідерства у сфері досліджень та академічного письма.
За результатами навчання учасники вдосконалять свою майстерність у сфері досліджень, кількісних і якісних методів отримання нових наукових результатів і висновків, академічного письма за вимогами провідних світових видавництв, а також фасилітації дослідницько-орієнтованого навчання студентів. Формат роботи Школи передбачає поєднання практико-орієнтованих майстер-класів та гостьових лекцій, які будуть презентовані авторитетними вченими, фахівцями та експертами, з індивідуальною та груповою роботою учасників.
Запрошені тренери і лектори поділяться з учасниками власним міжнародним досвідом дослідницької роботи і підготовки конкурентних публікацій, сучасними практиками наукової діяльності та академічного письма в провідних університетах світу, іншою актуальною інформацією.
Школа також покликана стимулювати розвиток нових освітніх ініціатив, спрямованих на підтримку інституційних реформ і підвищення глобальної інтеграції та конкурентоспроможності української вищої освіти.
Всі учасники Школи отримають відповідні Сертифікати участі.

Організаційний комітет:
Володимир Сацик, експерт ВГО «Поруч», засновник науково-популярного сайту Освітні тренди
Арсен Келічавийексперт, координатор з міжнародних питань ВГО «Поруч»
Анатолій Олексієнко, засновник Спілки дослідників вищої освіти України

Попередню програму школи, детальну інформацію про тренерів та запрошених лекторів, а також умови участі шукайте на сайті Освітні тренди.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт