Освітній проект “Продовольча безпека: від Трипілля до сучасності” запрошує до співпраці агропромисловий бізнес

09/04/2015

Учасники команди Енактус ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” та ГО “Агентство соціальних проектів” активно реалізовують проект “Трипілля. Цивілізація творців”, метою якого є популяризація знань про Трипілля серед молоді України та в світі. Серед ряду заходів, реалізованих студентами нашого університету, такими як виставка-реконструкція часів Трипільської цивілізації в КНЕУ та проведення майстер-класів для студентів, є і організація участі України у Всесвітній виставці “Експо-2015”, що присвячена продовольчій безпеці світу “Нагодувати планету. Енергія для життя”.
Експо-2015 року присвячена продовольчій безпеці світу “Нагодувати планету. Енергія для життя”, дана тема є надзвичайно актуальної для України, як для житниці Європи. Це унікальна можливість для аграрного бізнесу представити свої досягнення в сільському господарстві та сформувати конкурентний імідж України. ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” та ГО “Агентство соціальних проектів” отримали офіційний дозвіл від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на організацію українського стенду в Мілані на Всесвітній виставці “Експо-2015”. До того ж, Міністерство закордонних справ України запропонувало участь українських підприємств аграрного сектору у спільному кластері “Зернові та бульбові”.
Запрошуємо долучитися агропромисловий бізнес до участі в Всесвітній виставці “Експо-2015” та приєднатися до організації українського стенду “Продовольча безпека: від Трипілля до сучасності”.
Участь в цій виставці та її організація дозволить досягти високого іміджу та сформувати бренд України.

Координатори проекту:
Хоменко Ольга, директор ГО “Агентство соціальних проектів”
+380666986628, khomenko@kneu.edu.ua
Демиденко Марина, заступник директора ГО “Агентство соціальних проектів”
+38 0636460893,+380687993968, m_demidenko@bk.ru
http://enactuskneu.weebly.com/
http://kneu.edu.ua/ua/student_life/public_studentorganizations/asp/

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт