Парламентські слухання на тему «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні»  

22/11/2016

 

IMG_477116 листопада у Верховній Раді України відбулись Парламентські слухання на тему «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні» у яких також взяв участь волонтер ГО «ВГО «ПОРУЧ»: Роман Неколяк.

Метою слухань було обговорення стану фінансування освіти і науки в Україні, розв’язання проблеми недофінансування освітньо-наукової сфери, пошуку шляхів підвищення ролі науки та освіти у суспільстві та їх ролі у конкурентоспроможності вітчизняної економіки.

Окрема увага надана реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у освітній та науковій сфері.

Парламентські слухання мають сприяти консолідації позицій між державою та освітянами у зазначеній сфері та активізувати вироблення плану спільних дій.

До участі у парламентських слуханнях були запрошені народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, представники Адміністрації Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, керівники і представники місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники Національної академії наук України, національних галузевих академій наук, національних університетів, працівники наукових установ, навчальних закладів різного рівня, представники професійних спілок та громадських об’єднань науковців, експертів аналітичних центрів, представників бізнесу і преси.

Засідання Верховної Ради вела Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради.

До виступу було запрошено більше 30 доповідачів. Сесійну залу відвідало понад 300 осіб.

Підсумком роботи парламентських слухань стали Рекомендації, які будуть подані на затвердження ВРУ.

Прес-реліз парламентських слухань.
Освітній портал “Педагогічна преса” забезпечував відео запис парламентських слухань.
Виступ Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Виступ першого віце-президента НАНУ, академіка НАНУ Антона Наумовця
Виступ заступника голови Ради молодих вчених НАН України, віце президента громадської організації “Наукова унія” Юлії Безвершенко
Виступ Президента Національної академії правових наук України, дійсного член (академіка) НАПрН України Олександра Петришина
Виступ Президента Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, Ректора КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАН України та НАПНУ, Героя України Леоніда Губерського
Виступ Голови центрального комітету профспілки працівників НАНУ Анатолія Широкого
Виступ Президента НАПН України, академіка НАНУ та НАПНУ Василя Кременя

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт