Перший економічний форум

11/03/2017
I_vscJKyuw010 березня 2017 року у  м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33  у залі Торгово-промислової Палати України «Chamber Plaza» відбувся I економічнийфорум «Економічні реформи: порядок денний-2017, пріоритети бізнесу».

Метою даного заходу було досягнення консесусу між представниками бізнесу України та органами державної влади.

Відкривав сесію форуму Томас Фреллесен –  заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні. У своїй короткій промові наголосив про нагальні проблеми Державної фіскальної служби України та провів аналогію із країнами Євросоюзу.

З початком панельної дискусії відбувся виступ Міністра фінансів України Олександра Данілюка, що наголосив на здобутках Міністерства фінансів України та напрямками розвитку ДФС України.

Наступною виступила Народноий депутат України, голова Комітету ВР з податкової політики Ніна Южаніна, що приділила увагу реформуванню податку на прибуток та відповіді на презентацію з рекомендаціями підприємців.

В ході подальшої дискусії було погоджено резолюцію форуму, що мала такі основні пункти:17195221_1265784430178743_1180767991_o
  • Реформування бюджетного процесу, зокрема, удосконалення програмно-цільового методу фінансування та перехід до середньостроковогобюджетного планування; провадження фіскальної політики, спрямованої на зниження частки державних видатків ВВП до 37 %, перегляд статей бюджетних видатків для оптимізації структури та розміру видатків бюджету.
  • Ліквідація податкової міліції та створення окремого державного органу Служби фінансових розслідувань (фінансової поліції), набір співробітників за прозорим конкурсом, суттєве підвищення їх посадових окладів, усунення дублювання функцій.
  • Інституціональна реформа митниці, всі співробітники повинні бути перенабрані за прозорими конкурсними процедурами; заробітні платні нових співробітників мають бути суттєво збільшені.
  • Імплементація законодавства у частині створення єдиного електронного реєстру на відшкодування ПДВ; подальше удосконалення адміністрування для зменшення вимивання обігових коштів підприємств.
  • Перехід до моделі оподаткування лише виведеного капіталу з мінімізацією перевірок, але посиленням та удосконаленням контролю за деякими видами зовнішньоекономічних відносин.
  • Подальше зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, зокрема за рахунок реформування Фондів соціального страхування, скорочення їх функцій та витрат, проведення верифікації соціальних виплат та пенсій.
  • Визначення категорій платників податків, які у великих масштабах ухиляються від сплати податків при реалізації товарів, зокрема і з використанням РРО, запровадження дієвих методів боротьби зі зловживаннями, поширення сфери дії РРО на виявлені категорії ухилянтів.
  • Скасування необґрунтованих регуляторних обмежень, продовження дерегуляції господарської діяльності; скорочення витрати часу на експорт та імпорт продукції.
Захід відвідали волонтер ВГО «Поруч» Тітов Ігор та експерт Віталій Паздрій

https://www.youtube.com/watch?v=VGzGqnNGDls

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт