Перший день Школи Волонтерів у Дніпрі

17/11/2016
15139535_1046355665475905_148855468_n17 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся перший день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Естафету школи волонтерів від Харкова перейняв Дніпро. Приємним сюрпризом для тренерів став склад учасників – до нас завітали студенти, школяри та представники “золотого віку”.

У перший день всі активно виключилися у командну роботу. Після короткої ввідної лекції всі були задіяні у вирішенні актуальних проблем громади під час тренінгу “Світове кафе”, а після смачного обіду вчилися трансформувати свої мрії у цілі.

Ефектним завершенням першого дня став квест “Волонтерскими шляхами”, під час якого волонтери продемонстрували не лише глибоки знання про історію та сфери діяльності волонтерства, а і стали справжню згуртованою командою.

[/su_custom_gallery][/su_custom_gallery]
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт