Петриківка у Каховці!

06/10/2016

 

14459124_193481197742497_851031947_nПід час святкування 225-річниці Дня міста, за сприяння ГО «ВГО «Поруч», до міста Каховка завітали майстри петриківського розпису із Петриківського професійно-технічного училища №79 на чолі із Віктором Білоконем.

Петриківський розпис, або «петриківка» — українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпровщині в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтва.
Петриківський розпис — не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається та набуває нових рис.
Під час заходу мешканці міста мали змогу не лише придбати побутові речі з петриківським орнаментом, а й безкоштовно взяти участь  у майстер-класі з народного мистецтва.
Координатор соціальних проектів, Яна Брик, також отримала подарунок від колективу училища №79 – прапор «ВГО «Поруч» із петриківським розписом.
Щиро дякуємо майстрам за участь у заході та неоціненний подарунок, а також бажаємо їм натхнення й терпіння у їх нелегкій праці!


 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт