Підбиття підсумків проекту «Ділова англійська для вимушених переселенців»

18/03/2016

Інфо 1 Інфо 2 Інфо 311 березня в Миколаєві відбувся урочистий захід з нагоди успішної реалізації соціально-освітнього проекту «Ділова англійська для вимушених переселенців» за підтримки Посольства США в Україні. За результатами відкритого конкурсу, волонтери ГО «Поруч» Лідія Айзікова та Тетяна Шиян стали викладачами цього курсу.

У першому навчальному модулі, який стартував у листопаді 2015 та успішно завершився у березні 2016, взяли участь 60 осіб з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим. Навчальний курс є прикладом змішаного навчання, у якому гармонійно поєднані традиційні, аудиторні форми взаємодії між викладачем та студентом й кращі надбання дистанційної освіти.

У церемонії урочистого вручення сертифікатів випускникам першого етапу взяли участь і слухачі, які успішно пройшли тестування і співбесіди на другий модуль, який розпочався 3 березня 2016 року.

Слід відзначити, що проект одночасно реалізовується у п’яти областях країни: Дніпропетровській, Миколаївській, Київській, Луганській, Одеській. Підсумки першого модулю свідчать, що цей проект вийшов за межі освітнього, оскільки сприяє не лише формуванню навичок та вмінь з ділової англійської мови, але й створює умови для реінтеграції слухачів, їхньої адаптації у нових соціально-економічних умовах, допомагає їм набути впевненості у собі, віри у людей та країну.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт