Полтавські волонтери підбили підсумки ярмарку

03/05/2016

Учора, 2 травня, у Полтаві відбувся святковий благодійний ярмарок, організований волонтерським об’єднанням «Полтавський батальйон небайдужих», під назвою «Свято Паски», на якому всі охочі мали нагоду почастуватися різними смаколиками, спробувати страви польової кухні, а також споглянути великодню експозицію і концерт.

Як повідомили волонтери батальйону небайдужих, за час дійства вдалося вторгувати на допомогу українським військовим 113 тисяч 471 гривню 68 копійок і 5 євро. Це не найбільша сума, яку волонтери заробили під час ярмарків, проте, зважаючи на економічну ситуацію в країні, це доволі солідна сума. До речі, рекорд благодійних зборів складає близько 128 тисяч гривень. Співзасновниця волонтерського об’єднання Наталія Гранчак розповіла, що виручені кошти підуть на реабілітацію демобілізованих українських військових, які повернулися із зони проведення бойових дій.

Слід зазначити, що волонтери доклали багато зусиль, щоб влаштувати справжнє великоднє свято для полтавців. Співзасновниця «Полтавського батальйону небайдужих» Олександра Сиротенко не приховує свого захоплення вчорашнім дійством: «Великодній ярмарок зібрав багато полтавців. Кожного разу ми налаштовуємося на одні результати, а небайдужі містяни все перевершують. Волонтери «ПБН» дякують людям, котрі прийшли на ярмарок і стали благодійниками. Для кожного з нас важливо бачити результати свої праці, підкріпити бажання  підтримувати один одного. Хоча більшість волонтерів на ярмарку працюють – печуть, ліплять, смажать, плетуть, торгують, але це все одно велике свято. Свято єднання у бажанні допомагати. Спасибі всім!»

Богдан Проскуров, Полтава, фото автора

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт