“Поруч” – із Всеукраїнською інформаційно-профілактичною акцією

26/09/2018

Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене», котра ставить на меті пропагування серед молоді України ідеї про те, що реальні позитивні зміни в державі й суспільстві – прихід до розуміння важливості загальнолюдських цінностей, здорового способу життя, активної громадянської позиції, а, як результат, і поліпшення якості життя українців у всіх сферах – можливі лише за умови, якщо юні громадяни не чекатимуть, що хтось «зі сторони» привнесе їм ці зміни, а вже зараз починатимуть кожен з себе: змінювати свої звички, світогляд і взаємовідносини.

Однією з перших до акції доєдналася Дніпропетровська область, молоді активісти якої у співпраці з Управлінням молоді і спорту Дніпро ОДА, за партнерства ГО «ВГО «Поруч» та інших державних і громадських організацій створили новий відеоролик. Головна його ідея – «Спорт зближує»: спортом можна займатися де завгодно, коли завгодно і з чим завгодно; спорт не тільки покращує наше фізичне здоров’я та самопочуття, а й допомагає знаходити нових друзів і супутників по життю, робить життя насиченим і цікавим.

Як зазначають автори ролика, він став першим і, відповідно, не останнім, у межах проведення в Дніпропетровській області інформаційно-профілактичної акції  «Відповідальність починається з мене». Стартує нова хвиля відеороликів, до створення яких дніпровські активісти пропонують доєднатися усім бажаючим. У свою чергу, їх підтримує і ВГО «Поруч», також закликаючи до співпраці усіх небайдужих громадян нашої країни.

http://www.facebook.com/Responsibility123/videos/246409096021777/

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт