Поруч представляє маніфест «10 цінностей волонтерського руху України»

22/09/2015

122Дорогі друзі, колеги, однодумці!

ГО «Поруч» представляє маніфест «10 цінностей волонтерського руху України». Це наші роздуми стосовно того, як ми бачимо майбутнє фронту добровольчої допомоги. І разом з тим погляд у минуле й сьогодення. Це те, що надихає нас на роботу та допомогу тим, хто її потребує. Це те, заради чого ми об’єдналися разом. Нам важливо знати думку всіх українських волонтерів. І навіть більше: всіх, кому небайдуже майбутнє нашої держави.

Рух безкорисливої допомоги за останні роки пережив вражаючі трансформації. І виріс до надпотужної сили, що згуртувала навколо себе представників усіх без виключення верств населення. Ми разом бачили і дивувалися як українці здатні гуртуватися й блискавично долати будь-які перешкоди.

Зараз ми стоїмо перед новими викликами. Цей маніфест – спроба окреслити координати нашого подальшого руху. Ми запрошуємо до обговорення всіх небайдужих, хто готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє волонтерського руху в країні.

З повагою, волонтери громадської організації «Поруч».

 

Повний текст маніфесту доступний за цим посиланням.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт