Практика американських студентів у «Поруч» успішно продовжується в дружному колі “порученят”.

13/12/2017

11 грудня, у другий день перебування у Києві чотирьох студентів Технологічного університету Лоуренса (м. Саутфілд, штат Мічіган, США) – гостей ВГО “Поруч” у межах програми культурного обміну між США та Україною, – у стінах Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, за сприяння доцента кафедри політекономії КНЕУ та виконавчого директора ВГО “Поруч” Марії Тищенко, відбулося засідання круглого столу між студентами цього вишу та американськими гостями на актуальні теми сьогодення, а саме – “Експорт культури в умовах глобалізації”.

Того ж дня наші американські друзі відвідали музей КНЕУ, де мали змогу ознайомитись з історією університету, відомими постатями в історії України, Трипільською культурою та деякими фактами про нашу країну. Практика волонтерства має насичену культурну програму. Великою інтернаціональною компанією ми відвідали Київську фортифікаційну споруду Косий Капонір, де було цікаво побувати як українцям, так і практикуючим волонтерам. Попереду у американської команди волонтерів – ще багато справ, тому слідкуйте за наш

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт