Прапор Єдності волонтерів подорожуватиме містами країни до кінця літа

06/07/2015

635362_4_w_1000У неділю, 5 липня, на Європейській площі Вінниці волонтери області розгорнули десятиметровий Прапор Єдності, що подорожує Україною. Започаткували акцію волонтери Львівщини, аби об’єднати усіх українців, які допомагають військовим. Звідти стяг вирушив містами сходу, побував у Северодонецьку, Маріуполі, Станиці Луганській. Вінничанам його передали із Кременчуга.

“Ми отримали прапор від Володимира Клевжика, по національності він білорус, а по духу – український бендерівець. У Кременчузі він провів таку акцію до дня відкриття пам’ятника Небесної Сотні і передав прапор нам. Ми по можливості проінформували абсолютно всіх, хто займається волонтерською діяльністю. Не долучали сюди ніяких партій, політиків, видатних осіб. Все на власних контактах. Зібралися волонтери більшості районів області. Дали клич – і вінницькі майстрині проведуть для діток безкоштовні майстер-класи: плетіння, плетіння бісером, малювання, ліпка. Будемо роздавати морозиво. І все це ніхто не фінансує. Самі збирали на фарби, папір, інші – привезли ласощі, ще інші – привезли кульки”, – розповіла волонтер Валентина Вельган.

Волонтери організували виставку фоторобіт, сувенірів, дитячих малюнків. Окремо представили експозицію із залишків ракет, снарядів та гільз, якими бойовики вбивають наших військових на сході. Гостей свята розважали музикою два оркестри. Вінницька кулінарна сотня пригощала борщем та солдатською кашею із польової кухні. Біля кожного намету проводився благодійний збір коштів на потреби АТО.

” Сто літрів борщу українського зі свинячими реберцями. Вісімдесят літрів каші гречаної солдатської. Сподіваємося, що все буде смачне. Пригостимо всіх учасників заходу безкоштовно. В наметі у нас розміщено скриньки вінницької кулінарної сотні, і за бажанням всі, хто може – допоможе. Ці кошти будуть спрямовані на закупку сировини для сухих борщів та інших продуктових наборів, які потім будуть відправлені на передову нашим бійцям”, – сказав Валерій Дяків, директор центру професійно-технічної освіти, торгівлі та харчових технологій міста Вінниці. Готував страви разом із двома своїми студентками – Катериною та Вікторією.

635362_5_w_1000

Усі гості свята зробили колективне фото на фоні десятиметрового стягу, а також залишили на ньому свої підписи та побажання бійцям. Після чого передали його гостям із міста Конотоп на Сумщині – капелану Степану та волонтерці Оксані Динник. У своєму місті вони розгорнуть прапор на річницю Конотопської битви.

635362_2_w_1000

Подорожуватиме Прапор Єдності волонтерів містами країни до кінця літа. 24 серпня, на День Незалежності України, його розгорнуть у Києві.

www.gazeta.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт