Представник ГО «Поруч» Валентина Засадко взяла участь у проекті «Наука для демократії»

27/12/2015

image3Валентина Засадко взяла участь у проекті «Наука для демократії», організованому Центром міждисциплінарних польських досліджень Європейського університету Віадріна. Проект був спрямований на розвиток партнерських стосунків між науковцями країн Східного партнерства, а також обмін досвідом у сфері розвитку демократії.

В межах зазначеного проекту В. Засадко з 6 по 12 грудня 2015 р. відвідала низку наукових установ, навчальних закладів, громадських організацій, парламентських та урядових структур в Берліні і Франкфурті (Одер), серед яких – Бундестаг ФРН, Федеральне міністерство закордонних справ, Федеральне агентство з громадянської освіти, Німецький інститут міжнародної політики і безпеки, Європейська рада з міжнародних відносин, Фонд імені Фрідріха Еберта, Фонд імені Конрада Аденауера, Європейський університет Віадріна.

Проект «Наука для демократії» також включав круглі столи, дискусії та презентації, під час яких обговорювалися особливості розвитку демократії в Німеччині, а також в країнах Східного партнерства на прикладі самоврядування, громадянської участі та волонтерства, громадських консультацій і референдуму. Важливим підсумком проекту була розробка учасниками рекомендації для державної політики щодо того, які рішення можуть бути реалізовані в країнах Східного партнерства, і які перешкоди для їх реалізації виникнуть на місцях.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт