Продовження акції “Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу”

19/02/2017
IMG_4155Бібліотеки на Сході України продовжують отримувати зібрану активістами українську літературу в рамках акції “Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу”. 16 лютого книги, які були зібрані викладачами та студентами Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, дитячим садочком «Сонечко», а також волонтерам ВГО “Поруч” Надією Говорун були направлені в бібліотеки смт. Троїцьке а також у м. Лисичанськ.

Нагадаємо, що акція «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу» від ВГО «ПОРУЧ» триває з жовтня 2016 року. Метою акції є розширення доступу громад постконфліктних територій України до української літератури. Всі зібрані активістами книги передаються в бібліотеки Донецької та Луганської області. За три місяці літературою поповнилися бібліотеки Покровська, Селідове, Лимана, Лисичанська, Бахмуту, Великої Новосілки, Троїцького, Покровська та інших населених пунктів Луганської та Донецької областей. Висловлюємо щиру подяку всім учасникам акції.

[/su_carousel]
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт