Продовження акції «Янголи Миру»

09/02/2017
DSC_0816Продовжуємо акцію «Янголи Миру» 8 лютого у рамках акції «Янголи Миру» волонтери ВГО «Поруч» зустріли дітей з смт. Велика Новосілка Донецької області, які є учасниками Всеукраїнського фестивалю «Розстріляна молодість» (м. Житомир).
Перша половина дня запам’яталася гостям надзвичайно захоплюючою прогулянкою по історичним місцям старого Києва. Волонтер Діана Уварова показала столицю у всій красі, провівши екскурсію до визначних її пам’яток. Після смачного обіду разом з Христиною Гиренко та Анастасією Сулимою група відправилася до Києво-Печерської Лаври. Не дивлячись на морозну погоду, наповнені ентузіазмом діти обійшли майже всю територію заповідника, у томуDSC_0826 числі відвідавши Ближні печери, Трапезну церкву та верхівку Дзвіниці Успенського Собору. Весь час наших гостей супроводжувала екскурсовод, яка подарувала чудові розповіді про історію усім відомої Свято-Успенскої Киево-Печерської Лаври. Щиру подяку висловлюємо науково-організаційному відділу екскурсійної роботи Національного Києво-Печерського історико-культурний заповідника за надану допомогу.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт